15 czerwca, 2024

Każda nowoczesna firma korzysta z innowacyjnych technologii oraz możliwości oferowanych przez specjalnie zaprojektowane systemy informatyczne. Tego typu rozwiązania pozwalają przede wszystkim sukcesywnie gromadzić dane i je aktualizować, a także przetwarzać je na potrzeby tworzenia raportów i analiz niezbędnych do planowania jak najbardziej optymalnego gospodarowania zasobami przedsiębiorstwa.

W dużych korporacjach nierzadko problemem są zbyt małe moce obliczeniowe. W tego typu firmach najczęściej korzysta się z licznych programów informatycznych, dlatego też jednocześnie wykonywanych jest wiele skomplikowanych operacji. Ogromna ilość danych do przetworzenia może więc powodować tzw. wąskie gardła, co negatywnie odbija się na prędkości prowadzonych procesów, a co za tym idzie – również na funkcjonowaniu całej firmy. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wdrożenie SAP hana.

Aplikacja SAP hana to nowoczesna platforma informatyczna, dzięki której możliwe jest przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie dyskowej. Jakie korzyści niesie takie rozwiązanie w praktyce? Przede wszystkim jest to możliwość znacznego przyspieszenia prowadzonych operacji informatycznych i zwiększenie wydajności firmy. Dodatkową zaletą jest fakt, że SAP hana można integrować z innymi elementami systemu SAP, ale też możliwe jest korzystanie z niej jak z niezależnej hurtowni danych. Jeśli więc zastanawiasz się jak usprawnić pracę dużego zinformatyzowanego przedsiębiorstwa i szukasz więcej informacji na temat SAP Hana, zajrzyj na

  Walory dekoracyjne płytek ceramicznych